Zabierzcie dzieci! Energetyczne zaproszenieMagda FritzMagda Fritz

Zabierzcie dzieci! Energetyczne zaproszenie

Rodzinna gra miejska oparta na komiksie, pokaz baniek mydlanych, pokazy akrobatyczne i iluzji, jazdy testowe samochodami o napędzie elektrycznym.To jest tylko kilka propozycji, które składają się na 8 Beskidzki Festiwal Dobrej Energii. Odbędzie się on w najbliższy piątek w parku Słowackiego w Bielsku-Białej. 

Pamiętacie kampanię „Ambasadorzy klimatu” ? Teraz każdy z Was będzie mógł znaleźć się na plakacie. Wystarczy mieć pomysł, jak będziecie chronić środowisko i pojawić się z nim na festiwalu. Posłuchajcie

Od rana będą propozycje dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, a po południu od godz. 16:00 dla pozostałych mieszkańców Bielska-Białej. Warto pojawić się z całą rodziną lub grupką znajomych. Jak mówi Katarzyna Kordas z urzędu miejskiego atrakcji dla rodzin będzie więcej. W turnieju „Rodzinne eko-potyczki” będzie można wygrać tygodniowy pobyt rodzinny nad Bałtykiem w energooszczędnych apartamentach. Do turnieju i gry miejskiej obowiązują zapisy. Każdy uczestnik popołudniowego bloku otrzyma watę cukrową, a prawdziwa energia smaku uwolni się podczas degustacji kuchni regionalnej w wykonaniu restauratorów, którzy są absolwentami bielskiego "gastronoma".

Poniżej załączamy plakat festiwalu, szczegóły znajdziecie na stronie miastodobrejenergii.pl

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: