Z mistrzami świata przy pełnych trybunach?!Magda FritzMagda Fritz

Z mistrzami świata przy pełnych trybunach?!

Jest szansa, że stadion miejski w Bielsku-Białej zapełni się do ostatniego miejsca.W najbliższy czwartek reprezentacja Polski do lat 20 zmierzy się z Anglią w ramach Turnieju Ośmiu Narodów.

Dotychczas sprzedano ponad 13 tysięcy wejściówek. Czy będzie komplet na przebudowanym obiekcie, który pomieści 15 tysięcy kibiców? To byłoby duże wydarzenie.

Polacy przygotowują się do tego meczu w ośrodku bielskiego "Rekordu" w Cygańskim Lesie. Za nimi trening na murawie stadionu przy ul. Żywieckiej. Trener Dariusz Gęsior pamięta obiekt sprzed lat. "Grałem tutaj sporo czasu temu. Dziś jest to fajny stadion do gry, ale też dla publiczności. Większość moich zawodników występuje w I lidze, więc znają to miejsce"- powiedział nam szkoleniowiec. W polskiej kadrze znalazł się Miłosz Kozak, zawodnik TS Podbeskidzie.

Rywale "Biało-Czerwonych" są mistrzami świata do lat 20 i zdecydowanie prowadzą w rozgrywkach 8 zespołów. Posłuchajcie.  

Mecz Polska-Anglia odbędzie się w czwartek o godz. 18:00. Bramy stadionu zostaną otwarte już 2 godziny wcześniej. Przypominamy, że z biletem na mecz możecie przyjechać na stadion autobusami MZK za darmo.

foto: TS Podbeskidzie

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: