Nie można okien otworzyć
fot.: UM Wisła
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Nie można okien otworzyć

To będzie poważne wyzwanie logistyczne. Wszystko dziać się będzie na żywym organizmie – mówi burmistrz Wisły Tomasz Bujok. W kwietniu rozpocznie się termomodernizacja budynku tamtejszego urzędu miejskiego.W trakcie prac budowlanych, urzędnicy będą normalnie pracowali, co nie będzie należało do zadań łatwych.
- Pracownicy będą musieli wędrować z segregatorami i komputerami. Co tydzień "wędrował" będzie pewnie inny referat. Mam nadzieję, że przyjęte będzie to ze zrozumieniem przez mieszkańców -  mówi burmistrz Wisły. Posłuchaj

A planowana inwestycja jest po prostu konieczna. Jak mówi samorządowiec, latem, gdy temperatura przekracza 40 stopni Celsjusza, w budynku trudno wytrzymać... Tymczasem niektórych okien w urzędzie w ogóle nie można otworzyć! Posłuchaj

Termomodernizacja budynku urzędu miejskiego w Wiśle potrwa do sierpnia. Na inwestycję samorząd pozyskał fundusze unijne.

W ubiegłym roku, dzięki pozyskanym funduszom europejskim, prace termomodernizacyjne objęły siedzibę ochotniczej straży pożarnej w Jaworniku oraz dwóch innych budynków komunalnych w tej dzielnicy: przy ul. Gimnazjalnej oraz ul. Jawornik.


Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2Zobacz inne wiadomości tego autora: