Uwaga kierowcy! Korki na DK1! AktualizacjaIzabela JanoszekIzabela Janoszek

Uwaga kierowcy! Korki na DK1! Aktualizacja

Przejechać przez Czechowice-Dziedzice DK1 było w piątek bardzo trudno. To, głównie, w związku z remontem jezdni na drodze krajowej nr 1. Na dodatek, na jednym ze skrzyżowań zderzyły się auta. Dziś (w sobotę) sytuacja wygląda dużo lepiej.Od piątku remontowana jest jezdnia na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach od skrzyżowania z ul. Węglową do mostu na Wiśle. Z tego powodu tworzyły się ogromne korki. Samochody stały na obydwu pasach jezdni w kierunku Katowic już od skrzyżowania krajowej „jedynki” z ulicą Ligocką.
Na dodatek, na skrzyżowaniu DK nr 1 z Ligocką doszło (w piątek, po godz. 11.00) do stłuczki dwóch samochodów osobowych. Nasze informacje potwierdził słuchacz radia Bielsko. Posłuchaj

Nic nikomu się nie stało, kierowcy mieli jednak jeszcze jedną przeszkodę do pokonania. Po zderzeniu auta zatrzymały się między jezdniami i utrudniały ruch. Na miejscu pojawiła się zaraz straż pożarna i pogotowie ratunkowe. 

Dziś (w sobotę) ruch na krajowej "jedynce" odbywa się już, w miarę, płynnie. Prace wykonywane przez drogowców na jednym pasie jezdni, zaraz za skrzyżowaniem DK1 z ul. Węglową w Czechowicach, nie komplikują kierowcom jazdy.  

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: