Ukradł kawę, plecak i laptopa
fot.: KMP Bielsko-Biała
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Ukradł kawę, plecak i laptopa

Dokonał wielu kradzieży, które miały miejsce na terenie Bielska-Białej. Złodziej jest już w rękach policjantów.24 października policyjni wywiadowcy z Wydziału Prewencji KMP w Bielsku-Białej zatrzymali w godzinach nocnych 28-letniego mężczyznę, przy którym w trakcie przeszukania znaleziono przedmioty pochodzące z kradzieży. 

Wśród skradzionych rzeczy był plecak oraz laptop, o którego zaginięciu zamieszczono informację na facebookowej grupie zrzeszającej mieszkańców Bielska-Białej i okolic. 
 
Później okazało się, że zatrzymany ma na swoim koncie również kilka innych kradzieży. 19 października ukradł dwie paczki kawy w sklepie przy ul. Zapora w Bielsku-Białej. Kolejne kradzieże miały miejsce w nocy z 22 na 23 października 2023 roku, wtedy skradziono różne przedmioty z dwóch pojazdów znajdujących się przy prywatnych posesjach. Łupem złodzieja padło wszystko, co przedstawiało jakąkolwiek wartość. 

Amator cudzej własności nie przywiązywał się do skradzionych przedmiotów i szybko oddawał je do lombardów. Policjanci ustalili, gdzie powędrowały skradzione przedmioty i odzyskali je.

Szybko wyszło też na jaw, że w stosunku do mężczyzny zostało już wcześniej wydane postanowienie o doprowadzeniu do zakładu karnego. Ma do odbycia karę pozbawienia wolności.


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: