To będzie niezwykły koncertIzabela JanoszekIzabela Janoszek

To będzie niezwykły koncert

Gwiazdy polskiej muzyki rockowej i hip-hopowej na jednej scenie! Już w sobotę w Brzeszczach, 15-lecie debiutu fonograficznego świętował będzie dobrze znany w tym mieście muzyk Bartosz Słatyński.Będzie fajna zabawa i przecudowni goście. Tak na koncert „Wolność odzyskana w muzyce” zaprasza Bartosz Słatyński. To pochodzący z Brzeszcz muzyk, współtwórca oświęcimskiej formacji Avalanche i zespołu Penny Lane. 15 lat temu zostały wydane płyty tych grup.

Z tej okazji odbędzie się koncert, w trakcie którego na scenie ośrodka kultury w Brzeszczach pojawi się Bartosz Słatyński ze swoim zespołem oraz jego goście. Dobrze znani muzycy polskiej sceny rockowej i hip-hopowej. Będą to: perkusista Myslovitz – Lala, lider formacji Negatyw – Mietall Waluś, Joka z Kalibra 44 i Jasiu Kidawa (KSU, Mancu). Posłuchaj

To nie będzie podsumowanie mojej działalności muzycznej, wciąż mam plany na przyszłość – mówi nam Bartosz Słatyński. Muzyk obiecuje, że na koncercie zaprezentuje nie tylko własne piosenki, ale też utwory zaproszonych gości w aranżacji jego zespołu. 

Koncert „Wolność odzyskana w muzyce” już w sobotę w ośrodku kultury w Brzeszczach. Początek o godz. 18.00.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: