Senegal-Korea. Ostatni mecz mundialu w Bielsku-Białej!
Magda FritzMagda Fritz

Senegal-Korea. Ostatni mecz mundialu w Bielsku-Białej!

W sobotę po raz ostatni mundial zagości w Bielsku-Białej. O pierwszą czwórkę mistrzostw powalczą Seneal z Koreą. Czy jest jeszcze szansa zobaczyć to spotkanie na żywo?Przed nami ćwierćfinały Mistrzostw Świata do lat 20 w piłce nożnej.

Oficjalnie NIE bo bilety zostały wyprzedane, ale jak informują w FIF-ie (Światowej Federacji Piłki Nożnej) stronę internetową gdzie prowadzona jest sprzedaż warto regularnie odwiedzać. Może bowiem się zdarzyć, że ktoś zwróci wejściówki i wtedy ponownie wchodzą one do sprzedaży. Tak było wczoraj, kiedy niespodziewanie pojawiła się pula biletów na piątkowy mecz w Tychach. Faktem jest, że w tym przypadku trzeba mieć dużo szczęścia bo nowi nabywcy znaleźli się w kilka minut.

Póki co możecie kupić bilety tylko na ćwierćfinały w Łodzi i Gdyni. Sobotnie spotkanie w Bielsku-Białej rozpocznie się o godz. 20:30. Pamiętajcie o zamkniętych ulicach wokół obiektu na 3 godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Po ostatnim meczu w Bielsku-Białej, w którym mistrz Afryki z Mali odesłał do domu jednego z faworytów do złota- Argentynę, pytaliście dlaczego tyle wolnych miejsc było na stadionie, mimo informacji o wyprzedaniu biletów. Faktycznie, spotkanie na żywo oglądało nieco ponad 9,1 tysiąca kibiców. Tymczasem bielskie trybuny pomieszczą 15 tysięcy ludzi. W FIF-ie otrzymaliśmy informację, że na to spotkanie "rozeszło się" przed spotkaniem ponad 13 tysięcy biletów i wejściówek.  

foto: fifaworldcup.bielsko-biala.pl 


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: