Są wyniki Budżetu obywatelskiego 2021
fot. UG Kozy
Tomasz KlimczakTomasz Klimczak

Są wyniki Budżetu obywatelskiego 2021

Zakończyło się głosowanie drugiej edycji budżetu obywatelskiego Gminy Kozy. Wygrał „Kozy Camp - przystanek turystyczny wraz z parkingiem”.Zakończyło się głosowanie drugiej edycji budżetu obywatelskiego Gminy Kozy.  W głosowaniu oddano 1371 ważnych głosów  w tym 912 w formie elektronicznej i 459 w formie papierowej. Najwięcej głosów zdobył  i tym samym zwyciężył projekt autorstwa p. Justyny Kudelskiej – „Kozy Camp - przystanek turystyczny wraz z parkingiem”. Wyniki skomentował wójt gminy Jacek Kaliński: Posłuchaj

Do realizacji będą przeznaczone te zadania, które uzyskały największą liczbę głosów, do momentu wyczerpania środków finansowych, czyli kwoty 50 tys. złotych. Jeśli środki na realizację kolejnego zadania z listy nie będą wystarczające, uwzględnione zostanie pierwsze z następnych zadań na liście, którego koszt nie spowoduje przekroczenia przewidzianych środków. Dlatego też drugim z realizowanych projektów w 2021 roku będzie „KozyNostra Rock Fest 2021”.

O głosy w budżecie obywatelskim walczyły również projekty: Rehabilitacja dla każdego, Utwardzenie terenu pod miejsca postojowe przy ulicy Panienki i Modernizacja boiska piłkarskiego przy ulicy Wrzosowej.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: