Promocyjne wejścia i wycieczkiJoanna WieczorekJoanna Wieczorek

Promocyjne wejścia i wycieczki

Zakończyły się zimowe ferie w województwie śląskim, ale wypoczynek rozpoczynają uczniowie z kolejnych województw, w tym z województwa małopolskiego.Zajrzeliśmy dzisiaj (12.02) do Kęt, gdzie najwięcej propozycji przygotował dom kultury. 

Artystyczna zima w mieście to zabawy teatralne, turniej gier planszowych, zajęcia plastyczne, gra terenowa, a także wycieczki. O pozostałych propozycjach opowiedziała nam Marta Koczur, instruktor w kęckim domu kultury. Posłuchaj.
 
Dziś dzieci spotkały się z policjantem, który przedstawił zasady bezpieczeństwa podczas ferii. Natalia i Wiktoria opowiedziały nam o swoich pomysłach na ferie zimowe. Posłuchaj.
 
Na kęckiej pływalni nie przewidziano specjalnych wydarzeń z okazji ferii, ale z obiektów do godz. 16.00 można skorzystać w promocyjnej cenie.

- Na okres ferii przewidzieliśmy ulgowe wejścia dla dzieci i młodzieży. Jest to 50% zniżki od normalnego biletu. Obowiązuje od poniedziałku do piątku do godz. 16.00 - informuje Jakub Grabski, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach. By otrzymać zniżkę, uczniowie muszą pamiętać o tym, by mieć ze sobą legitymację.
 
Zajęcia w kęckim domu kultury organizowane są w formie półkolonii, obowiązują wcześniejsze zapisy.  

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2Zobacz inne wiadomości tego autora: