Prezydent rapuje. "Myślę, że jeszcze takiego dystansu [do siebie] nie pokazałem"
Jarosław Klimaszewski / Instagram
Joanna WieczorekJoanna Wieczorek

Prezydent rapuje. "Myślę, że jeszcze takiego dystansu [do siebie] nie pokazałem"

Prezydent Bielska-Białej podejmuje rękawicę i rapuje w szczytnym celu.Do sieci trafił filmik, w którym zobaczycie Jarosława Klimaszewskiego w akcji #hot16challenge2. W spokojnym tonie prezydent rapuje i w tekście jest wiele odniesień do Covid-19 oraz stolicy Podbeskidzia.

Jarosław Klimaszewski został nominowany przez Sonara. To kolejny raz, gdy możecie zobaczyć prezydenta Bielska-Białej w mniej oficjalnej odsłonie. Szef urzędu pokazuje, że ma do siebie dystans. Posłuchaj.

- Myślę, że jeszcze takiego dystansu [do siebie - red.] nie pokazałem, jak w tym przedsięwzięciu [...]. Jest czas pracy, czas zabawy. W takiej sytuacji, której nie jest łatwa, myślę że trochę radości nikomu nie zaszkodzi - komentował dla nas Jarosław Klimaszewski.

Prezydent nominował bielską aktorkę - Annę Guzik, przewodniczącego rady miejskiej - Janusza Okrzesika i zespół Pociąg Rock`n`Roll. Akcja w skrócie polega na tym, że nominowane osoby w ciągu 72 godzin przedstawiają w sieci swoje "16 wersów" i zachęcają do tego, by wpłacać pieniądze na siepomaga na rzecz służby zdrowia.

Tymczasem do akcji włączają się kolejni samorządowcy. W sieci pojawił się wspólny występ burmistrzów Cieszyna i Ustronia - Gabrieli Staszkiewicz i Przemysława Korcza. O swoim mieście rapuje również burmistrz Wisły Tomasz Bujok. Ten ostatni do występu zaprosił m.in. mistrzów narciarskich skoków : Adama Małysza i Piotra Żyłę. Z kolei za sprawą rapera Sebastiana Białka "Białego" nominowany do udziału w akcji został burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.wideo: Jarosław Klimaszewski / YouTube


wideo: Miasto Ustroń / YouTube

wideo: Miasto Wisła / YouTube

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: