Poważny wypadek. Kierującą do szpitala zabrał LPRAgnieszka DąbrowskaAgnieszka Dąbrowska

Poważny wypadek. Kierującą do szpitala zabrał LPR

Dwie osoby są ranne w wypadku, do którego doszło w Bulowicach (gmina Kęty) na DK52.Poważny wypadek na ulicy Bielskiej w Bulowicach. Czołowo zderzyły się dwie osobówki. Na miejscu pracują policjanci, ratownicy i strażacy, którzy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wyciągali rannych. Wiadomo, że dwie osoby są poszkodowane, w tym dziecko. Przed chwilą na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga krajowa numer 52 jest w tym momencie zablokowana.

AKTUALIZACJA 15.20
Jak wstępnie ustalili policjanci, zderzyły się dwie osobówki. Za kierownicą forda siedział 22-letni mieszkaniec Andrychowa, peugeotem kierowała 44-latka z gminy Kęty. Doznała ona poważnego urazu nogi i ogólnych potłuczeń. Została zabrana z miejsca zdarzenia helikopterem LPR-u. Na szczęście ani podróżujący z kobietą 9-letni syn, ani kierowca oraz troje pełnoletnich pasażerów forda nie doznało poważniejszych obrażeń ciała. Aktualnie przechodzą badania.

AKTUALIZACJA 18.55
Jak przekazała nam Małgorzata Jurecka z oświęcimskiej policji, do zderzenia pojazdów doszło w chwili, gdy kierująca peugeotem wykonywała skręcała w lewo, a kierowca forda podjął manewr wyprzedzania.Zobacz inne wiadomości tego autora: