Po weekendzie Wydział Komunikacji będzie nieczynny
fot. arch.
Joanna WieczorekJoanna Wieczorek

Po weekendzie Wydział Komunikacji będzie nieczynny

Mowa o oddziale Wydziału Komunikacji (starostwa powiatowego), który zlokalizowany jest w Czechowicach-Dziedzicach.W najbliższy poniedziałek i wtorek (23-24.11) nieczynny będzie oddział zamiejscowy Wydziału Komunikacji w Czechowicach-Dziedzicach. Winny jest koronawirus. 

W związku z tym, w sprawach dotyczących profilu kandydata na kierowcę oraz rejestracji pojazdów nowych i zagranicznych, urzędnicy proszą, by zapisywać się w siedzibie starostwa (w Bielsku-Białej) przy ul. Piastowskiej 40. Umawianie wizyt odbywa się tam tak samo, jak w przypadku czechowickiego oddziału, czyli poprzez elektroniczny system kolejkowy. Wystarczy wejść na stronę internetową powiatu bielskiego w zakładkę "umawianie wizyt". Jeśli jednak sprawa nie jest bardzo pilna, to warto poczekać do środy, wtedy Wydział Komunikacji w Czechowicach-Dziedzicach będzie już czynny.

- Niestety, pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość. Wspierając się, damy radę to przetrwać - podsumowuje rzeczniczka bielskiego starostwa.


Zobacz inne wiadomości tego autora: