Od poniedziałku przyjmują w nowej siedzibie
fot.: UM Czechowice-Dziedzice
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Od poniedziałku przyjmują w nowej siedzibie

Od 11 grudnia Administracja Zasobów Komunalnych w Czechowicach-Dziedzicach będzie przyjmować interesantów w nowej siedzibie przy ulicy Legionów 59A.
Administracja Zasobów Komunalnych opuszcza stary „barak” w sąsiedztwie nowoczesnego gmachu biblioteki, w którym urzędnicy pracowali i przyjmowali mieszkańców w małych, ciasnych pomieszczeniach.

AZK przenosi się do budynku dawnego Zespołu Szkół Specjalnych, który przeszedł termomodernizację. Zakres przeprowadzonych prac obejmował m.in. izolacje ścian i dachu, wymianę okien i drzwi, docieplenie elewacji budynku, pokrycie dachu. Została wykonana instalacja ogrzewania, wodociągowa oraz kanalizacja sanitarna i klimatyzacja.

W drugim etapie pracza zabytkowy budynek został zaadaptowany na potrzeby administracyjne. Wykonano też pochylnię dla osób niepełnosprawnych. Przebudowa dawnego budynku szkoły specjalnej była możliwa dzięki funduszom unijnym.
 
Dodajmy, że przeprowadzka nie oznacza zmiany numerów telefonów do AZK. To nadal: 32 215-31-04, 32 215-31-05 i 32 214-06-62. 


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: