Nie ma go od poniedzialku! Aktualizacja
GOPR Beskidy
Paweł ChudeckiPaweł Chudecki

Nie ma go od poniedzialku! Aktualizacja

Jak ustalili policjanci, zaginiony najprawdopodobniej udał się na pieszą wycieczkę w stronę schroniska na Rysiance, jednak do chwili obecnej nie powrócił.
Żywieccy policjanci poszukują zaginionego 26-letniego Dawida W. Mężczyzna w poniedziałek przed południem wyszedł z domu w Świnnej i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jak ustalili policjanci, najprawdopodobniej udał się na pieszą wycieczkę w stronę schroniska na Rysiance, jednak do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Zaginiony ma 172 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy koloru czarnego, brodę i wąsy, oczy koloru  niebieskiego. Mężczyzna posiada bliznę po operacji na lewym przedramieniu. W chwili zaginięcia ubrany był w granatowe spodnie dresowe i bluzę. Mężczyzna posiadał przy sobie nowy plecak wojskowy.
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt z żywiecką komendą policji lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Aktualizacja. 22.30
26-latek odnalazł się cały i zdrowy, ponad 50 km od miejsca zamieszkania. W wyprawie udział wzięło blisko 40 ratowników Grupy Beskidzkiej GOPR.


Zobacz inne wiadomości tego autora: