Nasze schroniska najlepsze!!!Paweł ChudeckiPaweł Chudecki

Nasze schroniska najlepsze!!!

Złote Wyróżnienie w kategorii schronisk całorocznych trafiło dzisiaj m.in. do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Zarzeczu i w Szczyrku.

To efekt pracy, którą podsumowała komisja 57-ego Ogólnopolskiego Konkursu Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych za rok 2017. Współzawodnictwo schronisk ma inspirować dyrektorów, wychowawców i personel tych placówek do stworzenia możliwie najlepszych warunków.
W konkursie wzięło udział ponad 300 schronisk i wyróżnienie dla Zarzecza prowadzonego przez Starostwo Powiatowe w Żywcu to duże zaskoczenie ale i motywująca do pracy niespodzianka, mówi Mirosław Dziergas – dyrektor schroniska.

Posłuchaj

W ciągu roku przez schronisko przewinęło się kilka tysięcy osób i ten fakt również został doceniony przez komisję konkursową.

Takie samo wyróżnienie zdobyło schronisko HONDRASIK ze Szczyrku. Funkcjonuje ono w ramach Powiatowego Zespołu Placówek Szkoła Mistrzostwa Sportowego Szczyrk. Wyróżnione schroniska, otrzymały  puchar i dyplom podpisany przez Minister Edukacji Narodowej Annę Zalewską.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: