Można zjeść kolację z prezydentem. Inny na aukcję wystawił koszenie trawnika
fot. Paweł Sowa/UM w Bielsku-Białej
Joanna WieczorekJoanna Wieczorek

Można zjeść kolację z prezydentem. Inny na aukcję wystawił koszenie trawnika

Na portalu Allegro ruszyła aukcja, na którą wystawiono kolację z prezydentem Bielska-Białej.Przy poprzednim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za kolację zapłacono ponad 14 tys. złotych. Za ile tym razem zostanie wylicytowana? Będzie wiadomo za niespełna dwa tygodnie. Na portalu Allegro odbywa się aukcja (TUTAJ), na której można wylicytować kolację z prezydentem Bielska-Białej. Rozmowy o wszystkim (lub niemal wszystkim) - mieście, życiu, Podbeskidziu i o tym, o co zawsze chcieliście zapytać, a nie mieliście okazji [...]. Licytujcie dla najwspanialszej Orkiestry na Świecie! Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! - podaje Jarosław Klimaszewski w opisie aukcji. Termin i miejsce kolacji ustalone zostaną po zakończeniu aukcji, która potrwa do 1 lutego.

Dodajmy, że prezydent Bielska-Białej w czasie finału WOŚP - 30 stycznia - będzie także kwestował na ulicach miasta, odebrał już swoją puszkę.

W oryginalny sposób w 30. finał angażuje się prezydent Rybnika. Piotr Kuczera na aukcję (TUTAJ) wystawił skoszenie trawnika... Podobno bardzo lubi to zajęcie, a w dodatku realizacja nastąpi jego kosiarką. Jedynym ograniczeniem jest powierzchnia trawnika, umówmy się, że nie mówimy o polu golfowym - zaznacza Piotr Kuczera.


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: