Melina na kółkach AKTUALIZACJA
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Melina na kółkach AKTUALIZACJA

Kolejny samochód został, jak się wydaje, porzucony. To, co znajduje się w jego wnętrzu świadczy o tym, że jest wykorzystywany jako miejscówka do imprezowania. Auto stoi naprzeciwko katolickiego przedszkola, w sąsiedztwie Lasku w Czechowicach-Dziedzicach.Ktoś zaparkował samochód przy ul. Żwirki i Wigury. W środku jest kupa śmieci, w tym puszki po piwie, na tapicerce można zauważyć krew. 

O sytuacji zaalarmował w sieci jeden z internautów: ”podobno ostatnio dzieci bawiły się nożem z tego auta. Kolejna melina auto jest otwarte każdy może do niego wejść nawet dziecko” - napisał podkreślając, że w Lasku bawią się właśnie najmłodsi, a obok znajduje się przedszkole.
 
Pojazd ma tablice rejestracyjne. O sytuacji powiadomiliśmy Straż Miejską w Czechowicach-Dziedzicach, która będzie starała się ustalić jego właciciela.

AKTUALIZACJA


Okazuje się, że sprawą samochodu zaparkowanego przy ul. Żwirki i Wigury zajęła się już policja. Auto jest ubezpieczone, a właściciel ustalony. To nie oznacza jeszcze, że samochód zostanie natychmiast usunięty. Powiadomiony o „zgubie” właściciel ma na to od 3 do 14 dni. 


Zobacz inne wiadomości tego autora: