Igor odnaleziony, Jakuba wciąż szukają [AKTUALIZACJA]
Beata SteklaBeata Stekla

Igor odnaleziony, Jakuba wciąż szukają [AKTUALIZACJA]

16-letni Igor oraz 18-letni Jakub samowolnie opuścili Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach. Igor już się odnalazł, Jakuba wciąż szuka policja. Aktualizacja: Jakub także się odnalazł.O ucieczce nastolatków informowaliśmy was 8 września - TUTAJ.

Dzisiaj policja podała informacje o odnalezieniu Igora. Nastolatek jest cały i zdrowy. Mundurowi dziękują za pomoc mediom, które rozpowszechniły wiadomość o poszukiwaniach oraz wszystkim osobom, które odpowiedziały na apel, co przyczyniło się do odnalezienia 16-latka.  

Wciąż trwają poszukiwania Jakuba *** (foto). 18-latek był po raz ostatni widziany 23 czerwca w Czechowicach-Dziedzicach.

Rysopis: 176 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, bordowe włosy przycięte w irokeza, w chwili oddalenia od ośrodka był ubrany w czarny t-shirt, szaro-białe spodenki, rudawe sportowe buty oraz czapkę z daszkiem, miał przy sobie czarną saszetkę.

- Informacje o miejscu pobytu poszukiwanego prosimy kierować do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Mickiewicza 1, telefon 47/857-08-10 lub do najbliższej jednostki policji - apelują mundurowi.  

Aktualizacja, 19.09:

- Wczoraj pisaliśmy o odnalezieniu Igora, z kolei Jakub został odnaleziony dzisiaj. Tym samym kończymy poszukiwania opiekuńcze za młodzieńcami - przekazał Sławomir Kocur, rzecznik prasowy bielskiej policji. 


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: