HIT INTERNETU. Uczą kandydatów wieszania… plakatówMagdalena StokłosaMagdalena Stokłosa

HIT INTERNETU. Uczą kandydatów wieszania… plakatów

2 tygodnie do wyborów samorządowych, przedwyborcze kampanie w pełni. Są wojny na słowa, na obietnice i te na plakaty. Jednak nie każdy z kandydatów stosuje zasady fair play.Zaklejanie plakatów jest na porządku dziennym w wielu miastach. W Ustroniu grupa pod nazwą Rada Śląska Cieszyńskiego postanowiła nauczyć kandydatów jak... obsługiwać tablicę ogłoszeń. Posłuchajcie!

Został stworzony baner z prostą instrukcją i podziałem na trzy równe części, dla każdego komitetu wyborczego kandydatów na burmistrza Ustronia. Zdjęcie tablicy obiegło Internet i wywołało ogromne poruszenie na ogólnopolskich stronach. Czy inne miasta także mogą spodziewać się przyjazdu Rady? Posłuchajcie!
 
Jak się okazało, nie wszyscy kandydaci zastosowali się do wskazówek, dlatego Panowie szykują kolejną interwencję. Akcja, jak podkreślają pomysłodawcy, została zrobiona z myślą o wyborcach i ma na celu przede wszystkim wpłynąć na zwiększenie kultury w trakcie trwającej kampanii. Widok nieczytelnej tablicy, z poszarpanymi i do połowy zaklejonymi plakatami, na pewno nie wpłynie pozytywnie na sylwetkę żadnego z kandydatów.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2Zobacz inne wiadomości tego autora: