Ekipa z Bollywood wzbudza sporą sensacjęAgnieszka DąbrowskaAgnieszka Dąbrowska

Ekipa z Bollywood wzbudza sporą sensację

Egzotyczna uroda, kamery i nietypowe tańce - trudno przejść obok tego obojętnie. Ekipa filmowców z Bollywood wzbudza duże zainteresowanie, gdzie tylko się pojawi. A swój film „Nie means nie” kręciła już m.in. w Bielsku-Białej, Zwardoniu, Żywcu czy Szczyrku.Przyjechali z dalekich Indii i nie mogą oderwać wzroku od pięknych widoków w Beskidach. Filmowcy z Bollywood są zachwyceni naszym regionem. Kręcą tu polsko-hinduski film pod tytułem „Nie means nie”. Podoba im się na tyle, że już planują w naszym kraju kolejne produkcje. I nie zrażają ich trudne zimowe warunki i ujemne temperatury. Choć jak mówi Dhruv Verma, który gra jedną z głównych ról, lekkie, zwiewne stroje charakterystyczne dla ich kina sprawiają, że nie raz na planie drżą z zimna. Mimo to - jak opowiada - niesamowite krajobrazy wszystko rekompensują. Posłuchajcie!

-Ośnieżone szczyty, wschodzące słońce, było przepięknie. Mam nadzieję, że po tym filmie to Wiedeń będą nazywać małym Bielskiem - mówi aktor.

Okazuje się, że dobre wrażenie zadziałało też w drugą stronę i Hindusi zostali u nas bardzo ciepło przyjęci. Posłuchajciebielszczanek Natalii Bąk i Sylwii Czech, które także będziemy mogli zobaczyć w filmie.

Połączenie polskiej mentalności i sposobu pracy z hinduskimi zwyczajami jest niełatwym zadaniem.
Także dlatego, że - jak mówi gwiazdor Bollywood Gulshan Grover - pierwszy raz w historii powstaje film, którzy obejrzą widzowie w Polsce w języku polskim i w Indiach w hindi.

-To pierwszy raz kiedy piękne polskie krajobrazy i piękne miejsca w Indiach będzie można zobaczyć w jednym filmie. To pierwszy raz kiedy świetna jakość polskich produkcji - dobra muzyka, efekty, miejsca, wspaniałe piosenki i talent - pojawią się w filmie „Nie means nie” - komentował. Aktor z powodu nadejścia zimy w Beskidach musiał przerwać zdjęcia w Los Angeles, by dotrzeć na plan.


Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2Zobacz inne wiadomości tego autora: