Co za ostatki!Magdalena StokłosaMagdalena Stokłosa

Co za ostatki!

Ostatni dzień szaleństwa był przepełniony dobrą zabawą. Dużo uśmiechu, radości i cała masa atrakcji. Za nami kolejny Bal Aniołów. Niepełnosprawne dzieci z całego powiatu cieszyńskiego każdego roku spotykają się na wspólnej zabawie. Jak mówi Halina Bocheńska, organizatorka wydarzenia, po liczbie zainteresowanych osób widać, że taka impreza integracyjna jest potrzebna. W tym roku do Cieszyna zjechało około 130 dzieci ze szkół, placówek i ośrodków. Posłuchaj!

W wydarzenie włączają się także wolontariusze z licznych środowisk – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz harcerze. Laura, Laura i Zosia należą do Hufca Ziemi Cieszyńskiej, który od kilku lat pomaga zorganizować Bal Aniołów. Dla nich także to wyjątkowe spotkanie. Posłuchaj!

Harcerze i organizatorzy stawiają na dobrą zabawę. Jak na prawdziwy bal przystało nie zabrakło tańców oraz smakołyków. Pokaz iluzji magika wywołał wielkie poruszenie, a pląsy – czyli piosenki z pokazywaniem – salwy śmiechu. Cieszyński Bal Aniołów obył się po raz 4.


Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2Zobacz inne wiadomości tego autora: