Bracia Mroczek i generał Polko na lodzie?Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Bracia Mroczek i generał Polko na lodzie?

W skład tej drużyny wchodzą m. in. znani z małego ekranu bracia Marcin i Rafał Mroczek, Stachursky czy były dowódca „Gromu” Roman Polko. Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich stoczy swój kolejny bój na lodzie w szlachetnym celu.Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich zmierzy się, już 17 listopada, w hali lodowej w Oświęcimiu z drużyną Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy. W poniedziałkowy wieczór zaprezentowano skład tego drugiego zespołu. Nie wszyscy jednak na prezentacji się pojawili. Gwiazdą zespołu Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy ma być brązowy medalista olimpijski w boksie, w wadze superciężkiej, Janusz Zarenkiewicz. Posłuchaj

Jak mówi kapitan drużyny Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy - Witek Kuboszek, w trakcie spotkania będzie można kupić repliki medalu olimpijskiego przesłane przez Janusza Zarenkiewicza.
Przede wszystkim jednak, organizatorzy spotkania liczą na to, że zapełnią się puszki wolontariuszy. Mecz jest organizowany dla piątki dzieci: Nikoli z Brzeszcz, Łukasza z Włosienicy, Miłosza z Chełmka, Kordiana z Osieka i Wiktorka z Oświęcimia. To podopieczni Fundacji Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy, którzy potrzebują rehabilitacji i kosztownych zabiegów medycznych. Wydarzenie ma pomóc w zebraniu potrzebnych funduszy.

To już piąte charytatywne spotkanie organizowane przez Fundację Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy. Mecz "Piąty dla Pięciu" odbędzie się 17 listopada. Dzień wcześniej poznamy skład Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich jaki, tym razem, zaprezentuje się na lodzie. 
 


 

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: