Akcja "szarytek" miała się dzisiaj zakończyć
Pixabay
Paweł ChudeckiPaweł Chudecki

Akcja "szarytek" miała się dzisiaj zakończyć

Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i chociaż planowano ją zakończyć właśnie dzisiaj - 15 stycznia, to podjęto decyzję o jej kontynuowaniu.
Żywieckie Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia zainicjowało akcję wydawania na terenie Żywca bezpłatnych gorących posiłków. O inicjatywie, w którą włączył się w żywiecki magistrat i starostwo powiatowe już informowaliśmy. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i chociaż planowano ją zakończyć właśnie dzisiaj - 15 stycznia, to podjęto decyzję o jej kontynuowaniu.  W akcję przygotowania posiłków włączyły się szkoły średnie dla których organem prowadzącym jest żywieckie starostwo.
Na prośbę władz powiatu, posiłki będą przygotowywane przez pracowników kuchni Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu oraz Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu-Moszczanicy,
mówi wicestarosta żywiecki Stanisław Kucharczyk.
Posłuchaj
Do odwołania, posiłek będzie wydawany na wynos w godzinach 13.00 – 14.00 w budynku byłego Centrum Informacji Kulturalno-Turystycznej przy ul. Zamkowej 2 w Żywcu.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: