Ułatwienia komunikacyjne przed 1 listopada
Agnieszka WykrętAgnieszka Wykręt

Ułatwienia komunikacyjne przed 1 listopada

To bardzo ważna wiadomość dla odwiedzających groby bliskich na Żywiecczyźnie. Otwarta na nowo droga pomoże dojechać do cmentarzy, a kierującym, którzy zmierzają w stronę Korbielowa pozwoli ominąć ścisłe centrum Żywca. Ulica była zamknięta bo w ramach inwestycji związanej z  budową nowego mostu.
- Przywrócony jest ruch samochodowy na ul. Handlowej - odcinek od ronda Grunwaldzkiego do ul. Witosa--mówi Tomasz Terteka z żywieckiego magistratu.
To dzisiaj (30.10). Jutro (31.10) kolejne udogodnienie drogowe. -Jutro wieczorem po remoncie przejezdna będzie ulica Jodłowa. Jest to ulica, którą wiele osób dojeżdża do największego żywieckiego cmentarza, który znajduje się  przy ulicy Komonieckiego.
Władze Żywca apelują do mieszkańców, aby w miarę możliwości nie wybierali się na cmentarze samochodami. W tym celu od 31 października (od godz. 14.00) do 2 listopada ( do godz. 20.00 ) funkcjonować będzie dodatkowy przystanek komunikacji autobusowej (dla osób odwiedzających groby), przy głównej bramie cmentarza (ul. Komonieckiego).


Zobacz inne wiadomości tego autora: