Nie gryzą!Agnieszka WykrętAgnieszka Wykręt

Nie gryzą!

Przekonują, że nie gryzą, uczą odpowiedzialności, właściwego zachowania w towarzystwie czworonogów. Jeżdżą po całym kraju. Teraz pojawią się także w Bielsku-Białej.Ogólnopolska akcja edukacyjna dla dzieci i młodzieży MY NIE GRYZIEMY zawita do Bielska-Białej! Fundacja Ewy Naworol jako organizacja pozarządowa kompleksowo zajęła się tematem bezpieczeństwa dzieci i dorosłych w towarzystwie psów.
-Szkolimy najmłodszych w zakresie profilaktyki pogryzień i ataków przez psy, uczymy bezpiecznej komunikacji ze zwierzętami, prawidłowego odczytywania sygnałów przez nich wysyłanych. Oczywiście promujemy adopcję wspierając polskie schroniska  - wyjaśnia Katarzyna Florczyk z fundacji.
Kogo zapraszają do udziału w akcji? - Wszystkich - dzieci, młodzież i dorosłych, właścicieli psów i kotów oraz przyszłych właścicieli, którzy chcą uzyskać informacje o posiadaniu czworonoga. Zapraszamy ze swoimi pupilami. Będzie można uzyskać porady oraz usługi z zakresu prawidłowej pielęgnacji zwierzaka. Zaprosiliśmy także psich trenerów, weterynarza. Będą bezpłatne porady behawiorystyczne, żywieniowe. Z myślą o najmłodszych pojawi się mobilny punkt szkoleniowy -  amerykańska ciężarówka marki Freightliner podróżująca po całym kraju.
Oczywiście nie zabraknie reprezentacji schroniska dla bezdomnych zwierząt w Bielsku-Białej. Ogólnopolska akcja MY NIE GRYZIEMY - w sobotę 28 marca w Bielsku-Białej - na terenie Karpackiego Centrum Handlowego. Początek o godzinie 11:00.

posłuchajcie...

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: