Małgorzata Kiereś Perłą 2012Agnieszka WykrętAgnieszka Wykręt

Małgorzata Kiereś Perłą 2012

Trzecia edycja Kongresu Kobiet odbyła się w minioną sobotę w Bielsku-Białej. -W Kongresie wzięło udział ok. 390 pań z Podbeskidzia- mówi Renata Rosowska, kanclerz Wyższej Szkoły Administracji, przewodnicząca stowarzyszenia "Ewa, Maja, Krystyna. Kobiety dla Kobiet". -Tradycyjnie w czasie kongresu wybrana została "Perła Podbeskidzia" 2012. - Tegoroczną "Perłą" została Małgorzata Kiereś, dyrektor Muzeum Beskidzkiego w Wiśle. Było to bardzo wzruszające ponieważ pani Kiereś nie kryła łez wzruszenia i widocznie to była ta właściwa osoba- dodaje Renata Rosowska.
Panie uczestniczyły w wykładach, następnie każda mogła wziąć udział w wybranym przez siebie panelu.- Mieliśmy znakomitych wykładowców w postaci prof. dr hab. Danuty Marzec, prof. dr hab. n. hum. Zbigniewa Izdebskiego i dr Artura Fabisia, czyli w tym roku dopuściłyśmy panów do udziału w Kongresie- mówi Renata Rosowska.
Do wyboru były trzy bloki tematyczne: Kobieta zdrowa, aktywna, piękna i mądra; Czy wiecie, co jecie? oraz Jak cieszyć się seksem przez całe życie? Wśród panelistów: lek. med. Agnieszka Gorgoń-Komor; Katarzyna Bosacka - dziennikarka prasowa i telewizyjna oraz prof. dr hab. n. hum. Zbigniew Izdebski. foto:http://malgorzatakieres.netus.pl

Posłuchaj audycji:Zobacz inne wiadomości tego autora: