Bezpłatne badania dla najmłodszychMagda FritzMagda Fritz

Bezpłatne badania dla najmłodszych

Szansę na konsultację z lekarzem będzie miało ok. 400 dzieci z całego województwa śląskiego.Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci wraz z bielskim szpitalem wojewódzkim organizuje 8. marca Białą Sobotę. 30u lekarzy specjalistów będzie przyjmowało małych pacjentów w godzinach
od 9:00 do 16:00. "Zapraszamy do spotkania z najlepszymi polskimi i zagranicznymi specjalistami w dziedzinie neonatologii i perinatologii. Będą to bezpłatne badania i konsultacje dzieci do trzeciego roku życia oraz mam, które są w ciąży. Zazwyczaj w ciąży zagrożonej, z jakimiś problemami"- mówi Natasza Godlewska, prezes fundacji.
Jak mówi dr Ewa Wójcik- Gil z Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci, wśród lekarzy będą goście z zagranicy- Szwecji, Irlandii Północnej i Stanów Zjednoczonych. Z kim konkretnie będzie można się spotkać podczas Białej Soboty w szpitalu pod Szyndzielnią? Posłuchajcie.
Uwaga rodzice, aby wziąć udział w Białej Sobocie, należy się wcześniej zapisać. Można to zrobić w internecie, wchodząc na stronę szkolazimowa.eu, w zakładkę- biała sobota. 
Cała dzisiejsza rozmowa w audycji "Gość dnia" jest do odsłuchania w zakładce- gość dnia.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: