------------ Sprzedam Dobrze Prosperujący Biznes Usługowy. - Ogłoszenia (Różne) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
02.11.2019, Sikora

Sprzedam dobrze prosperujący biznes usługowy.

nr ogłoszenia: 459129

Z żalem sprzedam dochodowy interes związany z usługami ogrodniczo-budowlanmi.

Moje strony www :

[link]
[link]
[link]

Nr tel. 666366602

Z braku czasu i chęcią rozwijania się w innej dziedzinie sprzedam moją firmę która prowadzę od 2014 pod nazwą DOMTECH. Od 2008r. rozwijałem ją pd szyldem firmy rodzinnej RENTIER. Na chwilę obecną firma generuje stały, comieiseczny dochód. Podpisane umowy na cykliczne wykonywanie prac ogrodowych, porządkowych oraz umowy na wykonanie ogrodów od podstaw na 2020 rok. W sumie na około 150000,00zł z możliwością dalszej współpracy. Na firmowy nr telefonu cały czas dzwonią stali klienci z różnymi pracami ogrodniczo-budowlanymi które zapewniają ciągłość pracy. Inne zlecenia pozyskiwane są z konta na olx, oferia ale głównie z polecenia zadowolonych klientów. Telefon dzwoni co chwile więc czasem nawet nie odbieram bo nie miałbym czasu pracować.

Jeżeli osoba która będzie kontynuowała pracę na wysokim poziomie może liczyć na dalsze zlecenia na które będę szukał wykonawców. Moja praca będzie w dalszym ciągu związana z tymi dziedzinami usług.

Na sprzedaż wyposażenie potrzebne do zakładania ogrodów od podstaw, pielęgnacji, wycinki drzew, oraz sprzęt budowlany który pozwolił mi wybudować dom jednorodzinny w tym roku. Dużo świeżego sprzętu i wszystko co nazbierałem od 2008r. Dodatkowo baza kontaktów, dostawców, podwykonawców.

Moge sprzedać bez samochodów, przyczepy lub części sprzętu. Wynajem magazynu 120m2 za 600zł/miesiąc z placem parkingowym.

Zainteresowanym osobą kupnem udzielę szczegółowych informacji.

Istnieje możliwość rozratowania kwoty zakupu. Kwota dostępnego do dogadania.