------------ Operator Maszyn Cnc - Ogłoszenia (Praca) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
10.12.2021, Bielsko-Biała

Operator maszyn CNC

nr ogłoszenia: 466891

Nittan Euro Tech Sp. z o.o. nowoczesna, prężnie rozwijająca się japońsko - amerykańska spółka joint venture, działająca w branży motoryzacyjnej, zajmująca się produkcją wysokiej jakości zaworów do silników samochodowych zatrudni Operatora maszyn CNC.

Zakres obowiązków

- obsługa w pełni zautomatyzowanej, nowoczesnej linii produkcyjnej, w skład której wchodzą m.in. sterowane numerycznie prasy, szlifierki i maszyny kontrolno - pakujące,
- kontrola wzrokowa wyrobów,
- usuwanie drobnych usterek,
- dbałość o BHP na maszynach.

Wymagania

- zaangażowanie w pracę i chęć podnoszenia kwalifikacji,
- gotowość do pracy w systemie III zmianowym,
- minimum wykształcenie zawodowe,
- umiejętność pracy w zespole,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- znajomość obsługi maszyn CNC.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
- bardzo dobre warunki pracy i płacy,
- bogaty pakiet benefitów w tym:
* prywatną opiekę medyczną
* karty multisport
* ubezpieczenie grupowe
* dofinansowanie do nauki
- szeroki system premiowania: premia produkcyjna, obecnościowa, wakacyjna, świąteczna i za zaangażowanie w pracę,
- możliwość zdobywania doświadczenia i awanse wewnętrzne,
- pracę w firmie dbającej o etykę zawodową i przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Proszę o zamieszczenie klauzuli następującej treści w przesyłanych dokumentach:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji