------------ Kelner/kelnerka - Ogłoszenia (Praca) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
04.06.2021, Szczyrk

Kelner/Kelnerka

nr ogłoszenia: 462067

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.

To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.

To zgrany zespół pracowników z dobrze podzielonymi zadaniami i jasno określonymi celami.
Jeśli szukasz pracy dodatkowej lub stałej ta oferta jest dla Ciebie!!
W związku z rozbudową bazy gastronomicznej poszukujemy pracowników na stanowisko
Kelner/ Kelnerka

Zakres obowiązków
obsługa śniadań oraz obiadokolacji w restauracji hotelowej
obsługa gości hotelowych
obsługa klientów restauracji oraz obsługa eventów
dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania
umiejętność pracy w zespole,
zaangażowanie i sumienność
dobra organizacja pracy
doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
Jasną ścieżkę kariery i realną możliwość awansu
Wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń
Możliwość korzystania z posiłków pracowniczych
Atrakcyjne zniżki na produkty i usługi hotelowe
Stabilne zatrudnienie
Elastyczne godziny pracy