------------ Technolog-Product Meneger Poszukiwany! - Ogłoszenia (Praca) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
04.03.2021, Czaniec

Technolog-product meneger poszukiwany!

nr ogłoszenia: 461640

Firma POLIURETANY Mirosława Rzeszutek z siedzibą w Czańcu,ul.Dworska 22a przyjmie do pracy na stanowisko: Technolog - Product meneger

Zakres obowiązków:

tworzenie i projektowanie w technologii AutoCAD,
sporządzanie koncepcji technicznej na podstawie specyfikacji produktu,
przygotowanie dokumentacji 3D/2D i nadzór nad procesem jej wdrożenia,
dobór odpowiednich materiałów,
ustalanie z klientem szczegółów konstrukcyjnych,
analiza i ocena projektu ze względu na koszty jej wytworzenia i funkcjonalność.

Wymagania:

wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
znajomość technologii projektowania AutoCAD,
umiejętność komunikacji z klientem celem prezentacji rozwiązań.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne zarobki,
doskonalenie wiedzy technologicznej,
pakiet socjalny:ubezpieczenie grupowe „Generali” i PZU.