------------ Specjalista Ds. Sprzedaży Materiałów Budowlanych - Pisarzowice - Ogłoszenia (Praca) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
08.12.2020, Pisarzowice

Specjalista ds. sprzedaży materiałów budowlanych - PISARZOWICE

nr ogłoszenia: 461252

Firma Kubiczek sp.j. z siedzibą w Pisarzowicach, zajmuję się sprzedażą materiałów budowlanych, wykończeniowych i chemii budowlanej.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży materiałów budowlanych.

Miejsce pracy: Pisarzowice, ul. Szkolna 82

Zakres obowiązków:
obsługa klienta
realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów.
aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach,

Oczekujemy:
komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
inicjatywa i zaangażowanie w pracę
umiejętność pracy w zespole
mile widziane doświadczenie w sprzedaży - budownictwo

Oferujemy:
stabilną formę zatrudnienia – umowa o pracę,
motywujące środowisko pracy, sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu,
atrakcyjne warunki finansowe,
szkolenia produktowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.