------------ Piekarz Piekarnia Bezglutenowa Bielsko - Ogłoszenia (Praca) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
17.06.2020, Bielsko-Biała

PIEKARZ piekarnia bezglutenowa BIELSKO

nr ogłoszenia: 460362

GFS Poland jest producentem żywności bezglutenowej pod międzynarodową marką Incola od 2011 r. Marka Incola stała się liderem smaku według polskich konsumentów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Przygotowanie maszyn i sprzętów do procesu produkcji chlebów, bułek i ciast,
Rzetelne stosowanie się do obowiązujących receptur,
Przygotowanie ciasta, kontrola wypieku,
Dbanie o jakość i powtarzalność produkowanych wyrobów,
Zapis czynności w określonych kartach kontroli zgodnie z instruktażem stanowiskowym i systemem jakościowym IFS,
Utrzymywanie porządku podczas pracy, a także pozostawianie stanowiska pracy w czystości na koniec zmiany.

WYMAGANIA:
mile widzane doświadczenie doświadczenie w branży piekarniczo-cukierniczej i bezglutenowej
dobra organizacja pracy oraz zdolności manualne
motywacja i chęć do pracy
dyspozycyjność
odpowiedzialność
umiejętność pracy w zespole
umiejętność pracy pod presją czasu
zaangażowanie w wykonywaną pracę
podstawowa obsługa komputera
posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

FIRMA OFERUJE:
stabilną pracę w systemie zmianowym (WEEKENDY WOLNE)
możliwość nadliczbowych godzin pracy za dodatkowe wynagrodzenie oraz w weekendy (płatne 100%)
możliwość premii za zaangażowanie w wykonywaną pracę
atrakcyjne wynagrodzenie na start adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
szkolenia stanowiskowe
komfortowe warunki pracy w technologicznie zaawansowanym zakładzie
możliwość długotrwałej współpracy
możliwość ubezpieczenia grupowego
wsparcie ze strony lidera i kierownika
miłą atmosferę pracy w młodym zespole
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
płatny urlop wypoczynkowy
rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość awansu, możliwość rozwoju w strukturach firmy
możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu
UWAGI DOTYCZĄCE APLIKOWANIA:

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV drogą emailowa

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem danych osobowych jest:

GFS Poland Sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , Ul. Komorowicka 110, REGON: 365 - pokaż numer telefonu - , NIP: 954 - pokaż numer telefonu - 3, NIP: 954 - pokaż numer telefonu - 3

Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:

zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana