------------ Zatrudnimy Pracowników Produkcji Kobiety / Mężczyźni - Ogłoszenia (Praca) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
01.10.2019, Czechowice-Dziedzice

Zatrudnimy pracowników produkcji Kobiety / Mężczyźni

nr ogłoszenia: 458909

MARPOL SP. Z O.O.
Jesteśmy dużą firmą produkcyjną z kapitałem zagranicznym. Istniejemy na Polskim rynku od 2003 roku, działając w branży motoryzacyjnej, współpracując z wiodącymi producentami światowej motoryzacji.
W związku z poszerzeniem zakresu produkcji, poszukujemy osób zainteresowanych przystąpieniem do naszego zespołu, na stanowisko:
Pracowników produkcyjnych do obsługi maszyn i montażu detali

Zakres obowiązków:
•Obsługa maszyn;
•Montaż detali;
•Prace przy obsłudze zgrzewarek;
•Pakowanie detali;
•Kontrola jakościowa produkowanych elementów.

Wymagania:
•Gotowość do pracy w systemie zmianowym (ośmiogodzinnym);
•Dokładność, sumienność;
•Chęć podnoszenia kwalifikacji

Firma oferuje:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę, o pracę na pełen etat;
• Bezpłatny pakiet opieki medycznej;
• Wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii i dodatków;
• Dodatek stażowy już po pierwszym roku pracy;
• Zapewniamy niezbędne przeszkolenie stanowiskowe;
• Dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. "Wczasy pod gruszą" Mikołajki dla dzieci, premia roczna);
• Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego;
• Stabilną pracę w międzynarodowej firmie;
• 30 minutowa przerwa śniadaniowa;
• Łatwy dojazd: Czechowice -Dziedzice ul. E. Orzeszkowej 32 (granica Bielsko-Biała/ Czechowice - Dziedzice przy ul. Konwojowej dojazd autobusem nr 19, 36 oraz nr 5 z Czechowic -Dziedzic, PKP, dojazd bezpłatnym busem od strony dworca PKP Bielsko-Biała Główna);
• Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy.

Kontakt pod numerem telefonu 33 813 29 51; kom. 511 701 639