------------ Doradca Ds Nieruchomości - Ogłoszenia (Praca) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
13.09.2019, Bielsko-Biała

Doradca ds Nieruchomości

nr ogłoszenia: 458811

Metrohouse Franchise S.A. to największa w Polsce sieć biur nieruchomości – pod naszą marką działa ponad 75 biur nieruchomości. Ponad 500 doradców. Działamy w Polsce od ponad 13 lat, od roku 2006. W tym czasie wypracowaliśmy skuteczne metody współpracy z klientami, posiadamy największą bazę klientów kupujących. Właścicielem sieci Metrohouse Franchise S.A. jest jeden z największych w Europie Środkowo-Wschodniej graczy na rynku pośrednictwa nieruchomości Duna House Holding Nyrt.

Kilka słów od nas :

Doradca nieruchomości w Metrohouse to człowiek gruntownie wyszkolony, znający od podszewki swój fach i potrafiący osiągnąć cel poprzez zastosowanie wielu narzędzi. Profesja, którą wykonuje nie da się scharakteryzować w kilku prostych słowach. Fascynujące w tym zawodzie jest to, że doradca nieruchomości łączy w swojej pracy wiele różnych profesji. Doradca to m.in. dobry doradca, handlowiec, psycholog i negocjator. Pokażemy Ci kilka powodów dla których warto zostać doradcą nieruchomości.

Jeżeli jesteś osoba ambitną, której zainteresowaniem, marzeniem, bądź pasją są nieruchomości, albo też chcesz się nauczyć zawodu z przyszłością w najprężniej rozwijającej się firmie w Polsce, chcesz pracować w świetnym zespole i przede wszystkim pracować z przyjemnością, także zarabiać tyle, aby starczało nie tylko na życie i dobre wakacje.

A może jesteś mamą, która poszukuje pracy w nienormowanym czasie i zapewniającej pewną swobodę w godzinach pracy?

A może ambitną studentką, studentem, który nie wie co zrobić ze sobą po zakończonych studiach, albo w czasie wolnym od zajeć?

Może jesteś emerytem, który wciąż ma dużo siły i werwy i szuka zajęcia dającego pole do samorozwoju i kontaktu z ludźmi?

Czekamy na CIEBIE !

Wśród naszych Agentów znajdują się ludzie z każdej wymienionej grupy i jeszcze więcej osób, każdy z nas jest indywidualny i wyjątkowy! W Metrohouse każdy osiąga wyniki takie, jakie sam chce osiągnąć.

Zapraszamy WSZYSTKICH CHĘTNYCH na spotkania rekrutacyjne do nowo otwartego oddziału Metrohouse w Bielsku-Białej.

Szukamy osób z terenu Czechowic –Dziedzic, Cieszyna, Skoczowa, Ustronia, Szczyrku i oczywiście Bielska Białej , wszystkie inne lokalizacje są tak samo mile widziane.

Nie będziemy Cię rekrutować, po prostu porozmawiamy z Toba przy dobrej kawie, poznamy się, abyś sam zdecydował/a, czy jest to praca dla Ciebie.

ZAPRASZMY, APLIKUJ JUŻ DZIŚ.

Oferta jest ograniczona, ma określoną liczbę miejsc.

!!! Czekamy na Ciebie w biurze w Bielsku-Białej na ul. Mikołaja Reja 18 !!!

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie nieruchomości poprzez narzędzia firmowe
przygotowanie ofert dla klientów
oferowanie i prezentacje nieruchomości klientom
pozyskiwanie klientów poprzez narzędzia firmowe
dokonywanie analizy rynku nieruchomości
przygotowywanie dokumentacji do transakcji
stały kontakt z klientem
stała współpraca z zespołem w biurze
po szkoleniach wykonywanie zdjęć nieruchomości i robienie planów nieruchomości

Oczekujemy:

budowania długotrwałych relacji z Klientami
otwartości na rozwój i naukę nowego zawodu
wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów
wykształcenia min. średniego
dobrej organizacji pracy
samodyscypliny, szczególnie potrzebnej do nienormowanego czasu pracy
komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
dyspozycyjności
ambicji, nieograniczonego głodu sukcesu, konsekwencji w realizacji celów
empatii, potrzebnej do zrozumienia potrzeb klienta
doświadczenie w nieruchomościach lub w sprzedaży, handlu bezpośrednim, pracą z klientem , będzie atutem

Naszym pracownikom oferujemy:

atrakcyjny, prowizyjny, motywacyjny system wynagrodzeń umożliwiający osiąganie wysokich zarobków w krótkim czasie (bez górnej granicy zarobków)
narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon, a także inne konieczne do pracy sprzęty
nowoczesny system szkoleń wstępnych, kompleksowe wdrożenie, oraz kompleksowe szkolenia wewnętrzne
wsparcie na każdym etapie współpracy
możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
bardzo dobrą atmosferę pracy, pracujemy jako zespół
brak monotonii, elastyczny czas pracy
wyjazdy integracyjne, nagrody pieniężne dla liderów sprzedaży
konkursy firmowe

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysyłanie CV na adres imarszalek@metrohouse.pl
Z dołączeniem poniższej klauzuli RODO

Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Metrohouse S. A. danych osobowych o następującej treści:

Po zapoznaniu się z ofertą zatrudnienia, dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku) przez Metrohouse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-832) przy ul. Żelaznej 28/30 dla celów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119).

Kontakt telefoniczny z rekruterem 730 366 663