------------ Doradca Techniczny Z Obsługą Klienta - Ogłoszenia (Praca) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
11.06.2019, Żywiec

Doradca techniczny z obsługą klienta

nr ogłoszenia: 457485

Firma Renoplast to lider w produkcji aluminiowych profili okapowych na balkony i tarasy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku doradcy technicznego z obsługą klienta.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- umiejętność obsługi klienta
- znajomość środowiska Microsoft Office: EXCEL, WORD…
- znajomość środowiska CAD;
- umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych;
- odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie w realizację zadań;
- prawo jazdy kat B;

Mile widziane:
- wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie. Preferowany kierunek: budownictwo
- umiejętność czytania dokumentacji projektowej;
- znajomość j. angielskiego lub niemieckiego;

Obowiązki:
- wsparcie techniczne działu sprzedaży;
- praca w środowisku CAD 2D/3D;
- obsługa zapytań od klientów;
- bieżący kontakt z zewnętrznymi biurami projektowymi;
- prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów i pracowników;
- organizacja pracy własnej;

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę);
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- karta multisport;
- możliwość ubezpieczenia grupowego siebie i swojej rodziny;
- możliwość awansu zawodowego;
- niezbędne narzędzia pracy;
- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego;
- oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę;

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli:

Klauzula informacyjna:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Renoplast Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133, poz.926 z póź.zm.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 6 m-cy od dnia złożenia aplikacji. Oświadczam jednocześnie iż jestem świadomy, że moje dane osobowe mogą zostać usunięte z bazy Renoplast Sp. z o.o. bez mojej zgody.”
Administratorem Państwa danych osobowych jest Renoplast Sp. z o.o. Państwa dane osobowe są gromadzone wyłącznie na potrzeby bieżących rekrutacji. Zebrane dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom określonym przez obowiązujące prawo w tym zakresie.