------------ Pracownik Na Produkcji. Praca Od Zaraz! - Ogłoszenia (Praca) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
09.05.2019, Bielsko-Biała

Pracownik na produkcji. Praca od zaraz!

nr ogłoszenia: 457225

Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:
- Prace pomocnicze przy produkcji
- Dbanie o czystość miejsca pracy
- Pakowanie produktów

Wymagania:
- ukończone 18 lat
- aktualna książeczka sanepidarno-epidemiologiczna
- chęć do pracy
- dyspozycyjność

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie
Elastyczny czas pracy - sam decydujesz, kiedy chcesz pracować pracować, dzięki temu pogodzisz pracę w Work&Profit z innymi obowiązkami
• Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
• Profesjonalne wsparcie Koordynatora
• Bezpłatne szkolenia

Prosimy kontakt telefoniczny lub przesłanie zgłoszenia.
Kontakt:
Rybarzowice: 693 406 881
Bielsko-Biała: 885 777 808
Żywiec ul. Ks. Słonki 726 777 868
Żywiec ul. Łączna 691 707 351

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Barlickiego 7. (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016)