------------ Agent / Doradca Ds. Nieruchomości Metrohouse Bielsko-Biała - Ogłoszenia (Praca) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
02.05.2019, Bielsko-Biała

Agent / Doradca ds. Nieruchomości METROHOUSE Bielsko-Biała

nr ogłoszenia: 457172

Metrohouse Franchise S.A. to największa w Polsce sieć biur nieruchomości – pod naszą marką działa ponad 70 biur nieruchomości. Działamy w Polsce od ponad 12 lat, od roku 2006. W tym czasie wypracowaliśmy skuteczne metody współpracy z klientami, posiadamy największą bazę klientów kupujących. Właścicielem sieci Metrohouse Franchise S.A. jest jeden z największych w Europie Środkowo-Wschodniej graczy na rynku pośrednictwa nieruchomości Duna House Holding Nyrt.

Kilka słów od nas :

Doradca nieruchomości w Metrohouse to człowiek gruntownie wyszkolony, znający od podszewki swój fach i potrafiący osiągnąć cel poprzez zastosowanie wielu narzędzi. Profesja, którą wykonuje nie da się scharakteryzować w kilku prostych słowach. Fascynujące w tym zawodzie jest to, że doradca nieruchomości łączy w swojej pracy wiele różnych profesji. Doradca to m.in. dobry doradca, handlowiec, psycholog i negocjator. Pokażemy Ci kilka powodów dla których warto zostać doradcą nieruchomości.

Jeżeli jesteś osoba ambitną, której zainteresowaniem, marzeniem, bądź pasją są nieruchomości, albo też chcesz się nauczyć zawodu z przyszłością w najprężniej rozwijającej się firmie w Polsce, chcesz pracować w świetnym zespole i przede wszystkim pracować z przyjemnością, także zarabiać tyle, aby starczało nie tylko na życie i dobre wakacje.
A może jesteś mamą, która poszukuje pracy w nienormowanym czasie i zapewniającej pewną swobodę w godzinach pracy?
[link]
A może ambitną studentką, studentem, który nie wie co zrobić ze sobą po zakończonych studiach?
Może jesteś emerytem, który wciąż ma dużo siły i werwy i szuka zajęcia dającego pole do samorozwoju i kontaktu z ludźmi?

Czekamy na CIEBIE !

Wśród naszych Agentów znajdują się ludzie z każdej wymienionej grupy i jeszcze więcej osób, każdy z nas jest indywidualny i wyjątkowy! W Metrohouse każdy osiąga wyniki takie, jakie sam chce osiągnąć.
Zapraszamy WSZYSTKICH CHĘTNYCH na spotkania rekrutacyjne do nowo otwartego oddziału Metrohouse w Bielsku-Białej.

Nie będziemy Cię rekrutować, po prostu porozmawiamy z Toba przy dobrej kawie, abyś sam zdecydował/a, czy jest to praca dla Ciebie.

ZAPRASZMY, APLIKUJ JUŻ DZIŚ.
Oferta jest ograniczona, ma określoną liczbę miejsc.

!!! Czekamy na Ciebie w biurze w Bielsku-Białej !!!

Naszym pracownikom oferujemy:

• atrakcyjny, prowizyjny, motywacyjny system wynagrodzeń umożliwiający osiąganie wysokich zarobków w krótkim czasie (bez górnej granicy zarobków)
• narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon, aparat fotograficzny
• nowoczesny system szkoleń wstępnych, kompleksowe wdrożenie, oraz kompleksowe szkolenia wewnętrzne
• wsparcie na każdym etapie współpracy
• możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
• bardzo dobrą atmosferę pracy
• brak monotonii, elastyczny czas pracy
• wyjazdy integracyjne, nagrody pieniężne dla liderów sprzedaży
• konkursy firmowe

Opis stanowiska:

• przygotowanie ofert dla klientów
• oferowanie i prezentacje nieruchomości klientom
• pozyskiwanie klientów
• dokonywanie analizy rynku nieruchomości
• przygotowywanie dokumentacji do transakcji
• stały kontakt z klientem
• współpraca z zespołem w biurze

Oczekujemy:

• budowania długotrwałych relacji z Klientami
• otwartości na rozwój i naukę nowego zawodu
• wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów
• wykształcenia min. średniego
• dobrej organizacji pracy
• samodyscypliny, szczególnie potrzebnej do nienormowanego czasu pracy
• komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
• dyspozycyjności
• ambicji, nieograniczonego głodu sukcesu, konsekwencji w realizacji celów
• empatii, potrzebnej do zrozumienia potrzeb klienta
• doświadczenie w nieruchomościach i/lub w sprzedaży usług będzie atutem

CV wraz z zdjęciem prosimy przesyłać na adres meilowy.

Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Metrohouse S. A. danych osobowych o następującej treści:

Po zapoznaniu się z ofertą zatrudnienia, dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku) przez Metrohouse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-832) przy ul. Żelaznej 28/30 dla celów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119).

Dowiedź się więcej o Metrohouse na: [link]