------------ 3 Pokojowe Mieszkanie Z Ogrodem Na Wyłączność (Połowa Domu) - Ogłoszenia (Nieruchomości ) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
06.09.2020, Bielsko-Biała

3 pokojowe mieszkanie z ogrodem na wyłączność (połowa domu)

nr ogłoszenia: 460789

259 000 zł

Na sprzedaż parter domu jednopiętrowego wybudowany w całości z cegły o powierzchni użytkowej 74 m2. Dom położony na działce o powierzchni 819 m2. Zbudowany z pełnej cegły- docieplony. Działka bardzo zadbana i ogrodzona. LOKALIZACJA ATRAKCYJNA- blisko centrum Pisarzowic z bardzo dobrym dojazdem - wśród zabudowy domków jednorodzinnych. W pobliżu obiekty użyteczności publicznej. Bardzo spokojne i przyjazne sąsiedztwo.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Wspólne wejście i obszerna klatka schodowa. Istnieje możliwość utworzenia osobnego zewnętrznego wejścia poprzez postawienie ścianki działowej.

SKŁADOWA POMIESZCZEŃ :
na 74 m2 składają się - trzy pokoje w tym dwa przejściowe, kuchnia, łazienka z wc i holl. STAN- dobry : okna PCV, wymieniona wszelka instalacja w tym elektryczna w roku 2007. Do mieszkania przynależne pomieszczenie piwniczne o powierzchni ok. 18 m2 i udziały w pozostałych pomieszczeniach oraz cześć działki do wyłącznego korzystania o powierzchni ok. 300 m2 PLUS udziały w częściach wspólnych.

STAN TECHNICZNY:
Budynek podłączony jest do sieci: energetycznej, gazowej, kanalizacyjnej, wodnej- odrębne wszystkie liczniki. Ogrzewanie w chwili obecnej na ekogroszek. Istnieje jednak możliwość zastosowania ogrzewania gazowego . ( gaz doprowadzony do pomieszczenia piwnicznego)

Dane techniczne

  • Powierzchnia 91
  • Liczba pokoi 3
  • Powierzchnia działki 300
  • Miasto PISARZOWICE


Dodatkowe informacje

Telefon