------------ Klimatyzator Raven Ek003 Nowy - Ogłoszenia (Dom i Ogród) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
09.07.2024, Bielsko-Biała ( Wapienica )

Klimatyzator Raven EK003 NOWY

nr ogłoszenia: 470536

1 199 zł

Witam, sprzedam nowy, wyciągnięty tylko z pudełka do zdjęć Klimatyzator przenośny Raven EK003.
Kupiony 17.04.2024, posiadam fakturę ( dwa lata gwarancji ). Urządzenie to chłodzi, osusza lub wentyluje. Jest na kółkach, przez co lekko się go przesuwa. Ma pilota więc nie trzeba podchodzić do niego za każdym razem. Duża moc, szybko chłodzi. Możliwa wysyłka.

OPIS:

4 TRYBY PRACY

Z klimatyzatorem przenośnym Raven EK005 możesz łatwo zadbać o jakość powietrza i komfort użytkowania domowych wnętrz. Urządzenie wyposażone zostało w aż 4 tryby pracy – możesz skorzystać z funkcji automatycznej lub z trybu chłodzenia, osuszania czy wentylacji. W związku z tym możesz kontrolować nie tylko temperaturę, ale również wilgotność czy prawidłową cyrkulację powietrza.

ŚPIJ SPOKOJNIE

Upalne, letnie noce dają Ci się we znaki? Z urządzeniem Raven EK003 zapewnisz sobie komfort cieplny również po zmroku. Klimatyzator wyposażony został w tryb pracy nocnej, który wyróżnia się dużo cichszym działaniem niż zwykle. Możesz więc bez zakłócania wypoczynku cieszyć się idealną temperaturą, wilgotnością i jakością powietrza, którym oddychasz.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Dobranie optymalnych ustawień pracy urządzenia Raven EK003 ułatwia czytelny wyświetlacz z prostym panelem sterowania. Ponadto, wraz z klimatyzatorem otrzymasz również funkcjonalny pilot, pozwalający na zmianę temperatury czy trybu działania produktu bez konieczności wstawania z łóżka czy fotela – wszystko dla Twojego komfortu!

IDEALNA TEMPERATURA

Lubisz gdy w domowych pomieszczeniach jest rześko i świeżo? A może preferujesz przytulne ciepło? Z urządzeniem Raven EK003 bez trudu osiągniesz warunki termiczne dopasowane do własnych preferencji – klimatyzator działa bowiem w szerokim zakresie temperatur od 15 do 31°C.

ŁATWE PRZENOSZENIE

Klimatyzator Raven został wyposażony w kółka w podstawie, które w połączeniu ze specjalnymi uchwytami pozwalają na łatwe transportowanie urządzenia pomiędzy pomieszczeniami.

Dane techniczne Klimatyzatora Raven EK003

Moc: 3500 W

Przepływ powietrza: 450 m3/h

Regulacja prędkości pracy: tak

Sterowanie: manualne, pilot

Liczba prędkości pracy: 3

Tryby pracy : auto, nocny

Funkcje dodatkowe: osuszanie powietrza, sterowanie pilotem, timer, tryb Auto, tryb nocny

Klasa energetyczna - chłodzenie:A

Poziom hałasu wewnątrz: 65 dB

Czynnik chłodniczy: R290

Wymiary:
81,5 x 40,5 x 37,8 cm

Waga z opakowaniem: 31 kg

Możliwa zamiana na sprzęt do ćwiczeń typu rowerek, orbitrek, ławeczka, obciążenia, sztangi, gryfy, hantle, drążek do podciągania, worek bokserski, itp. Możliwa dopłata w dwie strony
Mogę dojechać 150km od Bielska-Białej w celu wymiany, albo wysłać

W razie pytań proszę o telefon 6.0.7.4.3.3.9.5.8.