Wilamowiczanka nadal na zwycięskim kursie
W niedzielne popołudnie w ramach 7 kolejki bielskiej A-klasy drużyna Wilamowiczanki podejmowała Sokoła Zabrzeg. Oba zespoły przystępowały do konfrontacji po zwycięstwach w poprzedniej kolejce. Gospodarze przed tygodniem sprawili niespodziankę w Rybarzowicach, Sokół natomiast rozprawił się u siebie z Zaporą Wapienica.