KALENDARIUMDo Betlejem - Oratorium Na Boże Narodzenie

Do Betlejem - Oratorium na Boże Narodzenie

Miejsce: Bielskiego Centrum Kultury

UWAGA: Filharmonia Futura - organizator koncertu, zdecydowała o jego przesunięciu z 4 grudnia na 17 stycznia. Bilety zachowują ważność.

DO BETLEJEM ORATORIUM NA BOŻE NARODZENIE

Zapraszamy serdecznie na niezwykłe widowisko muzyczne Filharmonii Futura, które odbędzie się w 4 grudnia 2018 o godz. 11:30 i 19:00 w sali Bielskiego Centrum Kultury. Poetyckie teksty m.in. Leszka Aleksandra Moczulskiego (autora słów do Nieszporów Ludźmierskich), Jerzy Stuhr jako narrator (głos), urzekająca muzyka Mikołaja Blajdy, krakowskiego producenta muzycznego, dyrygenta i kompozytora. Wyjątkowi wykonawcy: Michał Gasz, Sylwia Lorens, Anna Sokołowska, Chór i Orkiestra Filharmonii Futura. "Do Betlejem" to barwne, porywające widowisko opowiadające w przystępny i lekki sposób historię przyjścia na świat Dzieciątka Jezus. Kolejna propozycja krakowskiej Filharmonii Futura to połączenie tradycyjnej formy z nowoczesnymi rozwiązaniami scenicznymi. Projekcje filmowe i efekty świetlne znakomicie uzupełniają warstwę muzyczną. Widowisko ma charakter familijny i jest przeznaczone dla widzów w każdym wieku. Filharmonia Futura, zaprasza na świąteczną podróż do Betlejem! Trailer: https://youtu.be/0DzoZ4aOd28

Dla grup zorganizowanych powyżej 20 osób, w tym seniorów, dzieci, młodzieży, pracowników urzędów i  firm oraz nauczycieli, przygotowaliśmy specjalną ofertę:

"Do Betlejem- Oratorium na Boże Narodzenie"- 35 zł/bilet

Na każde zakupione 20 biletów opiekun gratis.

Bilety dostępne na www.filharmoniafutura.pl, w kasach BCK, ebilet, empik

Rezerwacje grupowe, kontakt, informacje: tel. 533 955 593 , filharmonia@filharmoniafutura.pl

 

Ilość biletów w powyższej ofercie ograniczona. Z góry dziękujemy za przekazanie niniejszej informacji osobom zainteresowanym i odpowiedzialnym u Państwa za organizację wyjazdów/wycieczek. 

 

Zapraszamy i życzymy futurystycznych wrażeń, 

Sylwia Lorens

Dyrektor Filharmonii Futura

tel.: +48 533 955 593

email: sylwia@filharmoniafutura.pl

www.filharmoniafutura.pl