Szykujcie się na sporą porcję dobrej muzykiAgnieszka PłoskonkaAgnieszka Płoskonka

Szykujcie się na sporą porcję dobrej muzyki

Od zespołów folklorystycznych po kapele rockowe – wszyscy zagrają od serca. Już w niedzielę w Żywcu spora dawka muzyki w ramach 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak wygląda program? Posłuchajcie!
Jak mówi Ania Maślanka ze sztabu WOŚP Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu zagrają m.in. Patrycja Dziedzic, Modern Lies czy After The Sound. W programie również aukcje, a do wylicytowania atrakcyjne nagrody. Pomóc można też w inny sposób, przy Rynku stanie punkt krwiodawstwa, będzie także możliwość zgłoszenia się na dawcę szpiku.
Wszystkie wydarzenia będą obsługiwać wolontariusze wyposażeni w identyfikatory, puszki i serduszka. 
-Jeśli chodzi o wolontariuszy to niezmiernie się cieszymy, ponieważ w tym roku można powiedzieć, że padł rekord na Żywiecczyźnie. W samym Miejskim Centrum Kultury mamy stu wolontariuszy, a w drugim sztabie przy I Liceum im. Mikołaja Kopernika jest ponad osiemdziesięciu wolontariuszy - mówi Maślanka. 
Zebrane pieniądze zostaną przekazane na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. 
Cały program możecie zobaczyć na plakacie poniżej.
Fot.:WOŚP

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: