glosnik
Dzisiaj jest:17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana

Przeboje Non Stop Wiadomości z Twojego regionu!

arrow Monika Piasecka

Popołudnie z Radiem BIELSKO

Włącz Radio ONLINE

Ludzie

Michał Jarczok

Michał Jarczok

Email: m.jarczok@radiobielsko.pl

W radiu od: 03.01.2016

Funkcja: DJ

Do usłyszenia:

Prowadzi: Szafa Grająca
Anna Bajor

Anna Bajor

Email: a.bajor@radiobielsko.pl

W radiu od:

Funkcja: DJ

Do usłyszenia: W weekendy

Prowadzi: JARMARK Radia BIELSKO
Monika Piasecka

Monika Piasecka

Email: m.piasecka@radiobielsko.pl

W radiu od: sierpnia 2016

Funkcja: DJ

Do usłyszenia: Pasmo popołudniowe

Prowadzi: Ale Kultura
Mirosław Mrzygłód

Mirosław Mrzygłód

Email: m.mrzyglod@radiobielsko.pl

W radiu od: 1994-08-28

Funkcja: DJ

Do usłyszenia: O poranku...

Agnieszka Płoskonka

Agnieszka Płoskonka

Email: a.ploskonka@radiobielsko.pl

W radiu od: września 2016

Funkcja: reporter

Do usłyszenia: W serwisach informacyjnych

Damian Majer

Damian Majer

Email: d.majer@radiobielsko.pl

W radiu od: 1.10.2013

Funkcja: DJ

Do usłyszenia: wieczorami

Prowadzi: Codzienna Lista Przebojów
Magda Fritz

Magda Fritz

Email: magda@radiobielsko.pl

W radiu od: 2000-05-05

Funkcja: wydawca

Do usłyszenia: W serwisach

Prowadzi: Gość Radia BIELSKO
Sławek  Rybczyński

Sławek Rybczyński

Email: rybka@radiobielsko.pl

W radiu od:

Funkcja: DJ

Do usłyszenia: W niedziele między 18 a 20

Prowadzi: Mega World Dance
Łukasz Luszczak

Łukasz Luszczak

Email: l.luszczak@radiobielsko.pl

W radiu od: 2008-06-21

Funkcja: DJ

Do usłyszenia: Od poniedziałku do piątku 10.00 - 13.00

Prowadzi: Koncert Życzeń z Kwiatkiem Giełda Pracy Radia BIELSKO STREFA 80
Marek Szymik

Marek Szymik

Email: m.szymik@radiobielsko.pl

W radiu od: kwietnia 2016

Funkcja: inni

Do usłyszenia: Przygarnij Zwierzaka

Paweł Chudecki

Paweł Chudecki

Email: p.chudecki@radiobielsko.pl

W radiu od: września 2016

Funkcja: reporter

Do usłyszenia: w serwisach informacyjnych

Magdalena Pawińska

Magdalena Pawińska

Email: m.pawinska@radiobielsko.pl

W radiu od: 2008-01-01

Funkcja: wydawca

Do usłyszenia: w serwisach informacyjnych

Marcin Haladyn

Marcin Haladyn

Email: marcin@radiobielsko.pl

W radiu od: 2005-09-01

Funkcja: DJ

Do usłyszenia: O poranku...

Prowadzi: Pierwsza Zmiana
Ewelina Kroczek

Ewelina Kroczek

Email: e.kroczek@radiobielsko.pl

W radiu od: 2004-07-01

Funkcja: DJ

Do usłyszenia: W paśmie popołudniowym

Katarzyna Koczwara

Katarzyna Koczwara

Email: k.koczwara@radiobielsko.pl

W radiu od: 01.09.2015

Funkcja:

Do usłyszenia:

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz lepszego dostosowania strony do preferencji użytkowników.

Nie zbieramy i nie przechowujemy w plikach cookies żadnych danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na korzystanie z plików cookies - proszę określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij