library_addDodaj ogłoszenie
12.02.2018, Bielsko-Biała/cieszyn/skoczów/ustroń/żywiec

Kursy językowe dla pracujących - 80% dofinansowane z UE (II EDYCJA)

nr ogłoszenia: 447817

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji projektu "Kuźnia Kompetencji Kluczowych". Oferujemy 60 godzin kursu językowego z dofinansowaniem unijnym w wysokości 80%. Koszt godziny zajęć to ok. 3 zł !!

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje i nauczyć się języka skorzystaj z oferty DOFINANSOWANYCH KURSÓW JĘZYKOWYCH Z CERTYFIKATEM DLA OSÓB PRACUJĄCYCH !

Do wyboru:
* język angielski - 173 zł za cały kurs z certyfikacją (60 godzin)
* język niemiecki -185 zł za cały kurs z certyfikacją (60 godzin)
* język francuski - 172 zł za cały kurs z certyfikacją (60 godzin)

Wymagania:
Osoba ZATRUDNIONA, powyżej 25 lat, która: - zamieszkuje woj. śląskie lub pracuje na terenie woj. śląskiego, - spełnia co najmniej JEDNO poniższe kryterium:
* kobieta
*osoba 50+
*osoba z wykształceniem max. średnim
*osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności
*osoba zamieszkująca teren wiejski

Dodatkowe informacje:
* Zapewniamy wszystkie poziomy zaawansowania (od A1 do C2) zakończone międzynarodowym certyfikatem TOEIC/TFI/WIDAF. Podział grup uwzględniać będzie poziom znajomości języka uczestników.
* Każdy kurs trwa 60 godzin. Zajęcia planowane są 2 razy w tygodniu po 2-3 godziny dydaktyczne. W założeniu na zajęciach akcent będzie położony na komunikację i rozumienie ze słuchu.
* Miejsce kursu dostosowane zostanie do uczestników na podstawie preferowanego miejsca wskazanego w formularzu zgłoszeniowym (różne miejscowości na terenie powiatu bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego).

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
tel. 601 396 002
mail: i.rzepiennik@op.pl