------------ Przyjmę Pracownika Produkcji Od Zaraz - Ogłoszenia (Praca) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
27.03.2024, Bielsko-Biała

Przyjmę Pracownika Produkcji od zaraz

nr ogłoszenia: 470234

Firma produkcyjna Bielsko-Biała. Branża przetwarzanie odpadów.

Zakres obowiązków:

sortowanie tworzyw sztucznych i pokrewnych,

obsługa maszyn ( przetwórstwo tworzyw m in. na regranulat i przemiał,

przygotowywanie towarów do wysyłki,

dbałość o powierzony towar i mienie firmy,

współpraca z pracownikami produkcji.

Nasze wymagania:

silna motywacja do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków,

zaangażowanie w realizację zadań,

dyspozycyjność, sumienność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,

umiejętność pracy w zespole,

gotowość do pracy fizycznej w systemie 3 zmianowym,

Mile widziane:

uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.

Oferujemy:

stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym,

umowę o pracę,

ubezpieczenie grupowe,

szkolenia i rozwój.

Miłą atmosferę.

Swoje CV prosimy kierować za pośrednictwem biuro@bielmet.pl