library_addDodaj ogłoszenie
16.05.2018, Bielsko-Biała

Szukamy pracowników do montażu okien, drzwi, rolet i bram garażowych

nr ogłoszenia: 450589

Firma z branży stolarki budowlanej (okna, drzwi, rolety, bramy), w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracowników na stanowisko Montażysta Stolarki Budowlanej
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Montaż powierzonych produktów zgodnie z sztuką budowlaną (między innymi: okien, drzwi, bram, rolet, automatyki)
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• Umiejętności pracy w zespole,
• Dobrej organizacji pracy.
• Zaangażowania w wykonywaną pracę.
• Wysokiej kultury osobistej.
MILE WIDZIANE:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie zawodowe/techniczne
• Znajomość dziedziny elektroniki
• Prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
• Stałą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Pracę w zgranym, dynamicznym zespole
• Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
• Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań.
• Możliwość przyuczenia i systematycznego podnoszenia kwalifikacji, poprzez systematyczne szkolenia
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.