library_addDodaj ogłoszenie
14.11.2017, Bielsko-Biała

Koordynator usług czystościowych Bielsko Biała

nr ogłoszenia: 445175

Od 1999 r., obsługujemy z sukcesem w zakresie kompleksowego utrzymania czystości wiele placówek na terenie całego kraju.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator usług czystościowych na terenie Bielska Białej

Zakres obowiązków:

• Udział w uruchomieniu obiektu
• Nadzór nad prawidłową realizacją usługi oraz podległymi pracownikami
• Kontakt z Klientem
• Prowadzenie szkoleń z zakresu technologii sprzątania,
• Monitorowanie kosztów na obiekcie

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
• Zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu
• Dyspozycyjność
• Obsługa komputera
• Prawo jazdy kat. B
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków oraz osiąganych wyników
• Szkolenia i możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych
• Niezbędne narzędzia pracy

CV prosimy przesyłać na adres z.wiercinski@clarsystem.pl