Dzisiaj jest: 7 września
Imieniny: Reginy, Marka, Melchiora
Katowice
Bułgarscy skimmerzy w areszcie
17:03, 29.07.2010, autor: Magdalena Pawińska
Pięciu członków bułgarskiego gangu, którzy kopiowali karty klientów korzystających z bankomatów, zatrzymali katowiccy policjanci. Sprawcom grozi 10 lat więzienia.
Funkcjonariusze przejęli sprzęt elektroniczny, który złodzieje montowali w bankomatach. Po skopiowaniu karty i odczytaniu PINu przestępcy tworzyli jej duplikat i opróżniali konta właścicieli kart. Od jak dawna działali sprawcy oraz ile kart udało im się skopiować? - ustalą policjanci. Funkcjonariusze próbują też oszacować straty, jakie ponieśli klienci i banki w wyniku przestępczej działalności gangu.

Obcokrajowcy zostali zatrzymani w wynajmowanym mieszkaniu w Katowicach. Mężczyźni mają od 20 do 34 lat. Wszyscy trafili do aresztu. Śledczy określają sprawę jako rozwojową i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Nick:
Treść:
0 dodać 5 =    

Regulamin dodawania komentarzy
ja - 2010-07-29 22:06:42
wogole pozbyc sie z naszego kraju tego barachla cyganow rumunow i calej reszty dziadow darmozjady i zlodzieje zanieczyszczajacy nasz kraj rasista nie jest ale oni kosztem innych zyja jak czlowiek uczc... więcej
Monik - 2010-07-29 18:24:24
kamieniołomi powinni do końca życia pracować dziady !!!!
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Informacje o autorze
Magdalena Pawińska
m.pawinska@radiobielsko.pl
Ostatnie 10 newsów tego autora:
- Utrudnienia w starostwie
- Kajetanowicz znów na podium!
- Sprawcy rozbojów w areszcie
- Kolejne osuwisko na Żywiecczyźnie
- Piknik Militarny w Cieszynie
- Burmistrz kłamcą lustracyjnym
- Piąte miejsce na igrzyskach
- 18-latek zginął na drodze
- Profilaktyka przede wszystkim!
- Willa z nagrodą za modernizację
więcej...


Pozostałe wiadomości
Constelattion w tyskim szpitalu
Pięć tysięcy cięć na sekundę wykonuje wielofunkcyjny sprzęt okulistyczny, oddany do użytku w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach. Nowoczesny witrektom to aparat do skomplikowanych zabiegów mikrochirurgicznych w oku. (więcej)
Utrudnienia w starostwie
W Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Pszczynie wymieniane będą systemy informatyczne "Kierowca" i "Pojazd". (więcej)
Kajetanowicz znów na podium!
Kajetan Kajetanowicz jadący Subaru Imprezą wygrał 36. Rajd Warszawski – szóstą rundę Mistrzostw Polski. Mieszkający w Ustroniu kierowca umocnił się na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej. (więcej)
16:49, 06.09.2010 · Sprawcy rozbojów w areszcie (więcej)
14:27, 06.09.2010 · Podniebne wrażenia (więcej)
13:58, 06.09.2010 · Sala koncertowa na miarę 21. wieku! (więcej)
13:29, 06.09.2010 · Sprzęgło? Normalna awaria (więcej)
16:00, 05.09.2010 · Stracili 2 punkty (więcej)
16:40, 03.09.2010 · Kolejne osuwisko na Żywiecczyźnie (więcej)
16:21, 03.09.2010 · Piknik Militarny w Cieszynie (więcej)

W galerii:
Ankiety internautów:
Kończy się sezon urlopowy, czy zaliczasz go do?
Udanego
Nieudanego
Bywały lepsze
To były niezapomniane chwile
Katalog:
Nieruchomości Jopek
Zajmujemy się doradztwem i pośrednictwem finansowym. Współpracujemy z wieloma bankami i firmami pośredniczącymi, dlatego możemy Państwu zaoferować szeroki wachlarz produktów i usług bankowych.
Pozycjonowanie Bielsko, Strony Bielsko