12 medali bielskich karateków
Magda FritzMagda Fritz

Cztery razy stawali na najwyższym stopniu podium zawodnicy bielskiego Klubu Sportów Azjatyckich "Atemi". W Pleszewie odbył się Grand Prix Wielkopolski w karate WKF. Na starcie stanęło 345 zawodniczek i zawodników z 41 klubów. Oprócz klubów z Polski, Pleszew gościł ekipy z Czech i Ukrainy. Turniej odbył się pod auspicjami Polskiego Związku Karate.
Doskonale spisała się ósemka młodych zawodników Atemi, która z pleszewskich zawodów przywiozła 12 medali: 4 złote, 1 srebrny i 7 brązowych, tym samym plasując się na 5. pozycji w klasyfikacji medalowej.
Złote medale zdobyli: Wiktoria Toś w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat, Daniel Fulara w konkurencji kata indywidualne młodzików 12-13 lat oraz drużyny kata młodzików 12-13 lat w składzie: Maria Kliś, Joanna Janota i Kaja Bednarowicz oraz Michał Polak, Daniel Fulara i Krzysztof Karwowski.
Srebrny medal wywalczył Mikołaj Dobrzyński w konkurencji kata indywidualne juniorów 16-17 lat. Brązowe medale zdobyli: Krzysztof Karwowski w konkurencji kata indywidualne chłopców 10-11 lat, Maria Kliś w konkurencji kata indywidualne młodziczek 12-13 lat, Daniel Fulara w konkurencji kumite indywidualne młodzików 12-13 lat kat. wag.:-50kg, Joanna Janota w konkurencji kumite indywidualne młodziczek 12-13 lat kat. wag.: -40kg, Anna Kowalska w konkurencji kata indywidualne juniorek młodszych 14-15 lat, Mikołaj Dobrzyński w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych 14-15 lat oraz Eliza Gaweł w konkurencji kata indywidualne juniorek 16-17 lat.
Był to ostatni start zawodników Atemi w mijającym sezonie 2015/2016.